Kontak

Ricardo Peach
Direkteur
051-404-7715
Ricardo.Peach@volksblad.com

Georgina Thomson
Sake-ontwikkelingskonsultant
051-404-7947
Georgina.Thomson@volksblad.com

Atie Kamper
Algemene Admin en Kunstemark organiseerder
051-404-7811
082-859-2392
Atie.Kamper@volksblad.com

Michael Garbett
Logistiek en Vrynge Koordineerder
051 404 7907
Michael.Garbett@volksblad.com

Adriaan Meyer
Programbestuurder
VrystaatAF@gmail.com

Corneli van den Berg
Literatuurfees Koördineerder
Corneli.vdBerg@volksblad.com

Thuthukani Ndlovo
Literatuurfees Assistent
Tk.ndlovu@volksblad.com

Rea Mokane
PACE Assistent
Rea.Mokone@volksblad.com

MC Roodt
Bestuurder Vrystaat Kuns en Gesondheid
MC.Roodt@volksblad.com

Zane Muller
Projekbestuurder Vrywees
Muller.Zane@gmail.com

KANTOORURE: 09:00 – 17:00

Posadres
Vrystaat Kunstefees
Posbus 267
Bloemfontein
9300

Adres
Vrystaat Kunstefees
Nelson Mandelarylaan 79
Bloemfontein
9301